חיפוש
  • מור ארג'י

אהבת אמת


כשסוף סוף אהבת אמת תדפוק לכם בדלת אתם תברחו ממנה כמו מאש. בהתחלה זה יצלצל מרגש; סוף סוף הופיע מישהו שעושה לכם את זה, סוף סוף לאהבה שלכם יש פנים אך אם במשך השנים, הלב שלכם הספיק להכסות בשכבות אכזבה, זיכרונות נטישה ואבק לבדות, אז ברגע האמת - הציפייה וחוסר השקט מהמצב הפגיע אליו נקלעתם, יתחילו להציף בכם תחושות אי נוחות. תחושות שירמזו שהאהבה הזו מפחידה יותר ממזמינה, שיותר ממחזקת היא מחלישה. ואז... סביר להניח שתפוצצו את זה.

אתם תלחצו בזמן שצריך לתת זמן, תיאלמו דום ברגעים שצריך לדבר, תבקשו להיות לבד בזמן שאתם צריכים חיבוק או שתתפתו לחדש קשר עם אקס שטותי מהעבר, דווקא ברגע שצריך להוכיח מחויבות. זה לא שמשהו בכם מקולקל או שאתם סובלים מהרס עצמי, אהבה אמיתית היא סיפור מסוכן כי היא עומדת לעמת אתכם עם כל הדברים מהם הלב האנושי התחמק משך עידנים. זו הסיבה שרבים מאיתנו מתפשרים על פחות.


בשלביה הראשונים אהבה אמיתית היא עניין תובעני והיא בטח לא משהו שאפשר לחוות בלי להתמודד עם הצפה של כל הדברים שהלב שלכם אסף במשך השנים. בדומה למערכת היחסים שלנו עם כל דבר שווה ייחול; מימוש עצמי, קידום משמעותי, התבגרות ומעבר שלבים בחיים - כשהדבר האמיתי דופק בדלת, אנחנו לרוב בוחרים לברוח משם כמה שיותר מהר. זה פשוט יותר, מוכר יותר, בטוח יותר אך למתיקות של אהבה אמת – לריפוי שמתרחש כשאדם קרוב רואה אתכם עומדים חשופים עם כל החולשות והפגמים שלכם ולא עוזב, נשאר אתכם ואוהב, אין תחליף. אהבת אמת, כמו כל הדברים האמיתיים, כשהיא באמת נוגעת, היא סוערת והיא תלחץ לכם על כפתורים אך אם תצליחו לצלוח את השלבים הראשונים ולא לריב איתה או לברוח ממנה, היא תגלה לכם מעיין נעורים - חווית חיים חסרת גיל שתזכיר לכם סוד נשכח – לא משנה מי אתם וכמה אתם חושבים שאתם דפוקים – אהבה זה חינם והחיים אוהבים כל ביטוי שלהם בלי תנאים. תרפיה עכשווית מפגשים פרטניים בתל אביב: מור 054-6899529

#רוחניתמעשית #התפתחותאישית #פחד #חרדות #יעוד #אהבה #נטישה #אומץ #אהבתאמת

0 צפיות

© 2015 by Mor Argy

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now