חיפוש
  • מור ארג'י

החיים מחכים לכם


לא תמיד קל להכיר בכך שמשהו לא עובד,

זה לא עניין זמני וזה לא משהו שאפשר לטאטא מתחת לשטיח.


זה הולך אתכם תקופה וזה נושא שכנראה צריך לדבר עליו, להבין אותו.

זה עניין שדורש טיפול. החיים מחכים לכם, מחכים לנוכחות שלכם, בלעדיה הימים פשוט חולפים. בלי תשומת הלב שלכם אתם כאן, אבל אתם לא באמת כאן.

אתם מתפקדים, אבל משהו מכווץ את שמחת החיים בפנים

ולא עוזרות כל המחשבות ביניכם לבין עצמכם במכונית או רגע לפני השינה. כשהעניין לא מטופל, אתם מזהים שפתאום לא בא לכם כל כך לפגוש חברים.

במפגשים חברתיים כששואלים אתכם מה קורה, אתם שפופים, לא בטוחים מה לומר,

מנסים למלמל משהו ולהעביר נושא. זה יושב עליכם. הסיבות לקושי שלנו תמיד נראות בעייתיות מידי, אישיות מידי,

קשורות בכל כך הרבה גורמים ואנשים שכבר נדמה שאין הרבה מה לעשות לגביהן. אם זה מה שנדמה לכם, אז כדאי לזכור: מצב הרוח שלנו, העבודה, המצב הכלכלי, היחסים, התנהגות הילדים, בעיות השינה,

החרדה, חוסר השקט או הסיפוק כולם משקפים את הגישה שלנו לחיים וכשהגישה משתנה - החיים משתנים. בכל התמודדות או קושי שלכם יש שני גורמים עיקריים שמשפיעים על החוויה שלכם

והם הראשונים שאליהם יש להתייחס: 1. החשיבה שלכם – האם היא ביקורתית או יצירתית? ממריצה או משתקת, בונה או מדכאת? עד שלא תהפכו להיות הבעלים שלה במקום שהיא תנהל אתכם, לא תמצאו השראה, כוחות או חופש פעולה אמיתי. 2. הכנות שלכם – כנות היא אינה מתנה לאחר. כנות היא הכלי האפקטיבי ביותר שיש לאדם ליצירת חיים אמיתיים. תתחילו עם כנות מוחלטת לגבי מצבכם, איך אתם באמת מרגישים, מה באמת מצב הקשר, ממה אתם באמת פוחדים, מה נמצא באוויר שעליו לא מדברים? משם זה רק יכול להתקדם. שמחה וסיפוק לא דורשות הצלחה חיצונית, הם בסך הכל ביטוי של בהירות ושלמות עם עצמכם. אז להרגיש שלמים עם עצמכם זהו לא דבר קל כשמתפשרים, אבל לא חייבים להתפשר. כל קושי או משבר הם הזמנה להתפתחות תביא להתנהלות שונה ומשם לפרק הבא של חייכם. הכל נמצא כבר בכם - הקשיים והפתרונות אתם צריכים רק להחליט להגיע. ההזמנה אליכם פתוחה.

.. תרפיה עכשווית מפגשים פרטניים בתל אביב: מור 054-6899529

#התפתחותאישית #פחד #שחרוררגשי #רוחניתמעשית #תרפיה

54 צפיות0 תגובות

פוסטים קשורים

הצג הכול